Mateřská škola Křižíkova nabízí širokou paletu aktivit pro děti předškolního věku. Děti si osvojí různé dovednosti, najdou si spoustu kamarádů a díky nadstandardním službám, které školka poskytuje, mají příležitost navštěvovat také další zájmové činnosti jako například pěvecké a taneční kroužky, či školičku bruslení.

děti Více o naší školce >>

Kino 23.10.

V úterý 23.10. dopoledne půjdou Berušky, Hvězdičky a Sluníčka do kina na pohádku "Kočičí příběh". Prosíme o zaplacení vstupného. Děkujeme

Zavírání zahrady

Oznamujeme Vám, že 26.10. dopoledne proběhne akce "Zamykání zahrady", při které se děti rozloučí básněmi a písněmi se zahradou a na závěr si opečeme nad ohněm buřty.

OZNÁMENÍ

Milí rodiče a přátelé školy. Do našeho kolektivu přijmeme od 1.10.2018 kvalifikovanou paní učitelku. Pro bližší informace kontaktujte paní ředitelku Alenu Němcovou na tel. 775 557 396 nebo emailu krizikovamsml@gmail.com.

VÁŽENÍ RODIČE

Od 25.5.2018 začíná platnost GDPR / nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů/. Všichni zaměstnanci naší mateřské školy byli s touto skutečností seznámeni a proškoleni. Od 25.5.2018 budou pracovat s osobními údaji v souladu s GDPR.
Vaše osobní údaje jsou v naprostém bezpečí, pracujeme s nimi dle zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů.

Změna kontaktní elektronické adresy

Od 23.2.2018 máme novou elektronickou adresu krizikovamsml@gmail.com

TRANSPARENTNÍ ÚČET

Vážení rodiče, usnesením rady města RM/94/17 ze dne 7.2.2017 nám zřizovatel ukládá změnit bankovní účet na transparentní. To znamená, že budou vidět všechny účetní pohyby na účtu naší mateřské školy - příjmy i výdaje. Tímto Vám sdělujeme, že od 23.3 2017 je náš účet č. 782781349/0800 u České spořitelny veden jako transparentní.
Transparentní účet obsahuje vždy údaje o názvu účtu, zprávu pro příjemce, výši, datum a typ platby, variabilní, konstantní a specifický symbol konkrétní platby. Zveřejněno není číslo účtu druhé strany platební transakce. Pokud máte připomínky k tomuto účtu, obraťte se prosím na ředitelku školy. Děkujeme.

MOBILNÍ TELEFONNÍ ČÍSLO

Telefonní číslo na omlouvání dětí je: 777 723 525. Prosíme, abyste omlouvali děti telefonicky do 8:00. Formou SMS je možno celý den.

Placení stravného a školného

Postup jak platit stravné a školné naleznete v sekci KONTAKT

Úplata za předškolní vzdělávání

Úplata za předškolní vzdělávání(školné)ve školním roce 2018/2019 je stanovena na 500,- Kč/měsíc.

Naše videa

Naše nová videa naleznete na YouTube MŠ Křižíkova a starší na archivním profilu